УГОДА КОРИСТУВАЧА

Основні поняття

 • Відвідувач Сайту  – особа, що відвідала сайт https://www.tvijsezon.com без мети розміщення Замовлення.
 • Користувач  – фізична особа, відвідувач Сайту, що приймає умови угоди і хто хоче оформити Замовлення на сайті https://www.tvijsezon.com.
 • Покупець  – Користувач, що розмістив Замовлення на сайті https://www.tvijsezon.com з метою придбання товару для особистих потреб.
 • Продаж товарів здійснюється зі складів Продавця, що знаходяться в Україні.
 • Продавець  -ТВІЙSezon або інша юридична особа або фізична особа-підприємець, товар яких розміщений в Інтернет-магазині.
 • Інтернет-магазин  – Інтернет-сайт, розташований в мережі інтернет за адресою https://www.tvijsezon.com, де представлені Товари, пропоновані Продавцем для придбання, а також умови оплати і доставки Товарів Покупцям.
 • Сайт — https://www.tvijsezon.com.
 • Сторінка Продавця  – сторінка Сайту, що містить відомості про умови продажу, доставки та повернення Товарів, що реалізуються Продавцями, відмінними від ТВІЙSezon, а також іншу інформацію, що є суттєвою для укладення та виконання договору купівлі-продажу Товару. Сторінка Продавця доступна по посиланню, розміщеної на сторінці з описом Товару під кнопкою «Додати в корзину».
 • Товар  – одяг, аксесуари та інші товари, представлені до продажу на Сайті Продавця.
 • Замовлення  – належним чином оформлений запит Покупця на придбання і доставку за вказаною Покупцем адресою Товарів, обраних на Сайті.

Загальні положення

 1. Продавець здійснює продаж Товарів через Інтернет-магазин за адресою https://www.tvijsezon.com.
 2. Замовляючи Товари через Інтернет-магазин, Користувач погоджується з умовами продажу Товарів, викладеними нижче (далі – Умови продажу товарів), а щодо Товарів, що реалізується не ТВІЙSezon, але іншими юридичними особами та / або індивідуальними підприємцями. У разі незгоди Користувач зобов’язаний негайно припинити використання сервісу і покинути сайт https://www.tvijsezon.com.
 3. Ці Умови продажу товарів, а також інформація про товар, представлена ​​на Сайті, є публічною офертою відповідно до ст. 633 Цивільного кодексу України.
 4. Ці умови можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку без повідомлення Користувача / Покупця. Нова редакція Умов набуває чинності з моменту її опублікування на Сайті, якщо не буде передбачено інше.
 5. Угода (далі – Угода) вступає в силу з моменту відправки Покупцеві Продавцем електронного підтвердження прийняття Замовлення при оформленні Покупцем Замовлення без авторизації на Сайті, а також з моменту прийняття від Покупця Замовлення за телефоном +38 (098) 615-61-44.
 6. Договір роздрібної купівлі-продажу Товару вважається укладеним з моменту видачі Продавцем Покупцеві товарного чека або іншого документа, що підтверджує оплату товару.
 7. Повідомляючи Продавцю свій e-mail і номер телефону, Відвідувач Сайту / Користувач / Покупець дає згоду на використання зазначених засобів зв’язку Продавцем, а також третіми особами, що залучаються ним для цілей виконання зобов’язань перед Відвідувачами сайту / Користувачами / Покупцями, з метою здійснення розсилок рекламного і інформаційного характеру, що містять інформацію про знижки, майбутніх і діючих акціях та інших заходах Продавця, про передачу замовлення в доставку, а також іншу інформацію, безпосередньо пов’язану з виконанням зобов’язань Покупцем в рамках Публічної оферти. Здійснюючи Замовлення, Користувач / Покупець погоджується з тим, що Продавець може доручити виконання Договору третій особі, при цьому залишаючись відповідальним за його виконання.
 8. Всі права і зобов’язання за укладеним з Користувачем Договором виникають безпосередньо у Продавця, при цьому Покупець, приймаючи цю Угоду, повністю розуміє і погоджується, що в разі укладення договору з Продавцем, відмінним від ТВІЙSezon, ТВІЙSezon не є стороною зазначеного договору і не несе обов’язків, пов’язаних з його виконанням, крім передбачених цією Публічної офертою.
 9. В рамках Замовлення ТВІЙSezon надає Користувачеві інформаційний супровід укладеного Користувачем з Продавцем Договору.

Предмет згоди

 1. Предметом Угоди є надання можливості Користувачеві купувати для особистих, сімейних, домашніх і інших потреб, Товари, представлені в каталозі Інтернет-магазину за адресою https://www.tvijsezon.com.
 2. Дана Угода поширюється на всі види Товарів і послуг, представлених на Сайті, поки такі пропозиції з описом присутні в каталозі Інтернет-магазину.

Реєстрація на сайті

 1. Реєстрація на Сайті здійснюється за допомогою спливаючого вікна «Реєстрація».
 2. Реєстрація на Сайті не є обов’язковою для оформлення Замовлення.
 3. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Користувачем при реєстрації.
 4. Користувач зобов’язується не повідомляти третім особам логін і пароль, вказані Користувачем при реєстрації. У разі виникнення у Користувача підозр щодо безпеки його логіна і пароля або можливості їх несанкціонованого використання третіми особами, Користувач зобов’язується негайно повідомити про це Продавця, направивши відповідний електронний лист за адресою: tvijsezon@ukr.net.
 5. Спілкування Користувача / Покупця з операторами Call-центру / менеджерами та іншими представниками Продавця має будуватися на принципах загальноприйнятої моралі і комунікаційного етикету. Строго заборонено використання нецензурних слів, лайки, образливих виразів, а також загроз і шантажу, в незалежності від того, в якому вигляді і кому вони були адресовані.

Товар та порядок здійснення покупки

 1. Продавець забезпечує наявність на своєму складі Товарів, представлених на Сайті. Супроводжуючі Товар фотографії є ​​простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду Товару. Супроводжуючі Товар описи / характеристики не претендують на вичерпну інформативність і можуть містити друкарські помилки. Для уточнення інформації по Товару Покупець повинен звернутися в Службу підтримки клієнтів. Оновлення інформації, представленої на Сайті, проводиться кожні 30 хвилин.
 2. У разі відсутності замовлених Покупцем Товарів на складі Продавця, останній має право виключити вказаний Товар із Замовлення / анулювати Замовлення Покупця, повідомивши про це Покупця шляхом направлення відповідного електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації (або дзвінком оператора Call-центру ТВІЙSezon).
 3. Покупець несе повну відповідальність за надання неправдивих відомостей, що спричинило за собою неможливість належного виконання Продавцем своїх зобов’язань перед Покупцем.
 4. У разі скасування повністю або частково передплаченого Замовлення вартість анульованого Товару повертається Продавцем Покупцю способом, яким Товар був оплачений.
 5. Замовлення Покупця оформлюється відповідно до процедур, зазначених на Сайті.
 6. Після оформлення Замовлення на Сайті Покупцеві надається інформація про передбачувану дату доставки шляхом надсилання електронного повідомлення на адресу, вказану Покупцем при реєстрації, або по телефону. Менеджер, який обслуговує дане Замовлення, уточнює деталі Замовлення, погоджує дату доставки.
 7. Очікувана дата передачі Замовлення в Службу доставки повідомляється Покупцю менеджером, обслуговуючим Замовлення, по електронній пошті або при контрольному дзвінку Покупцеві. Дата передачі Товару може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку в разі наявності об’єктивних, на думку Продавця, причин.

Доставка замовлення

 1. Товар доставляється поштовим оператором у вигляді поштового відправлення з післяплатою. Способи, а також приблизні терміни доставки Товарів вказані на Сайті в розділі «Допомога». Конкретні терміни доставки можуть бути узгоджені Покупцем з оператором Call-центру при підтвердженні замовлення.
 2. Територія доставки Товарів, представлених на Сайті, обмежена межами України. До тимчасово окупованих територій України продаж і доставка товарів не здійснюється.
 3. Затримки в доставці можливі зважаючи на непередбачені обставини, що сталися не з вини Продавця.
 4. При доставці, Замовлення вручається Покупцеві або третій особі, яка зазначена у замовленні в якості одержувача (далі Покупець і третя особа іменуються «Одержувач»). При неможливості отримання Замовлення, сплаченого за допомогою готівкового розрахунку, зазначеними вище особами, Замовлення може бути вручене особі, яка може надати відомості про замовлення (номер відправлення і / або ПІБ отримувача), а також оплатити вартість замовлення в повному обсязі особі, яка здійснює доставку Замовлення. 
 5. Ризик повного або випадкового пошкодження Товару переходить до Покупця з моменту передачі йому Замовлення і проставлення Одержувачем Замовлення підпису в документах, що підтверджують доставку Замовлення.
 6. Щоб уникнути випадків шахрайства, а також для виконання взятих на себе зобов’язань, зазначених в пункті 5.4. цієї Угоди, при врученні передплаченого Замовлення особа, яка здійснює поставку Замовлення, має право зажадати документ, що засвідчує особу отримувача, а також вказати тип і номер наданого Одержувачем документа на квитанції до Замовлення. Продавець гарантує конфіденційність і захист персональних даних отримувача. 
 7. Вартість доставки кожного Замовлення розраховується індивідуально, виходячи з відомостей про Продавця замовленого Товару, ваги Товару, статусу Покупця в Програмі лояльності (якщо купується товар ТВІЙSezon), регіону та способу доставки, а також (в разі необхідності) форми оплати.
 8. Обов’язок Продавця передати товар Покупцю вважається виконаним в момент отримання Покупцем відправлення, як цей момент визначається відповідно до діючих правил поштового зв’язку.
 9. Порядок доставки та розкриття Відправлень, що містять товар, визначається діючими правилами поштового зв’язку.
 10. При прийнятті Замовлення від кур’єра, Одержувач зобов’язаний оглянути доставлений Товар і перевірити його на відповідність заявленій якості, асортименту та комплектності Товару, а також перевірити термін служби доставленого Товару і цілісність упаковки. У разі відсутності претензій до доставленому Товару, Одержувач розписується в «Бланку доставки замовлень» і оплачує Замовлення. Підпис в постачальних документах свідчить про те, що претензій до Товару отримувача не заявлено і Продавець повністю і належним чином виконав свій обов’язок щодо передачі Товару.
 11. Уточнити дату, час і при необхідності маршрут доставки, можна у менеджера, який зв’язується з Покупцем для підтвердження Замовлення. Покупець приймає і погоджується, що дата, час і маршрут доставки Товарів, що реалізуються продавцями, відмінними від ТВІЙSezon, знаходяться у виключній компетенції таких продавців і в деяких випадках дана інформація не може бути доведена до відома Покупця; при цьому співробітники і фахівці call-центру ТВІЙSezon зобов’язуються надавати будь-яке можливе сприяння і приймати залежне від них заходи для надання Покупцеві такої інформації.
 12. Користувач розуміє і погоджується з тим, що: здійснення доставки – окрема послуга, яка не є невід’ємною частиною придбаного Покупцем Товару, виконання якої закінчується в момент отримання Одержувачем Товару і здійснення платежу за нього. Претензії до якості придбаного Товару, що виникли після отримання та оплати Товару розглядаються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» та гарантійними зобов’язаннями Продавця. 

Оплата товару

 • Ціна товару вказується в гривнях і включає в себе податок на додану вартість у разі, якщо відповідний Продавець застосовує загальну систему оподаткування. Сума замовлення складається з вартості замовлених товарів.
 • Ціна Товару вказується на Сайті. Що стосується неправильного вказання ціни замовленого Покупцем Товару, Продавець інформує про це Покупця для підтвердження Замовлення по виправленій ціні або узгоджує з Покупцем анулювання Замовлення. При неможливості зв’язатися з Покупцем дане Замовлення вважається анульованим.
 • Ціна Товару на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем Товар зміні не підлягає.
 • Оплата Товару здійснюється Покупцем:
  • готівковими коштами при одержанні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок;
  • безготівковими коштами з використанням банківських карт при оформленні Замовлення в сумі, що відповідає сумі Замовлення, зазначеної на Сайті з урахуванням знижок.
 • ТВІЙSezon і інші Продавці мають право надавати знижки на Товари та встановлювати програму бонусів. Види знижок, бонусів, порядок і умови нарахування визначаються Продавцями самостійно і вказані на Сайті (знижки, бонуси, порядок і умови їх нарахування щодо Товарів Продавців, відмінних від ТВІЙSezon, розміщуються на відповідних Сторінках Продавців) і можуть бути змінені Продавцем в односторонньому порядку. Знижка, встановлена ​​відповідним Продавцем, не може бути застосована до Товару, що реалізується іншим Продавцем, якщо інше не вказано для відповідного Товару на Сайті.
 • ТВІЙSezon вправі прийняти рішення про блокування для Покупця способу оплати «При отриманні», щодо реалізованих ТВІЙSezon Товарів в наступних випадках:
  1) по-перше: пройшло менше 14-ти днів після доставки замовлення учаснику або відмови від замовлення;
  – товар був скасований Покупцем до того, як був переданий в службу доставки;
  – товар був втрачений в процесі доставки Покупцеві;
  – на товар був оформлений Акт невідповідності.
  2) по-друге, якщо Покупець здійснив або був запідозрений ТВІЙSezon в скоєнні протиправних дій, спрямованих на заподіяння збитків Компанії (крадіжка, грабіж, розбій, шахрайство, підміна, навмисне пошкодження майна та ін.);
  • по-третє, якщо Покупець, на думку ТВІЙSezon поводився некоректно при спілкуванні з менеджером, кур’єром, іншими співробітниками і / або вчинив умисні дії щодо таких осіб (заподіяння шкоди здоров’ю різного ступеня тяжкості, хуліганство, образи, погрози , обмеження свободи і ін.).
  При цьому в разі якщо було встановлено, що Покупець, щодо якого були встановлені умови оплати «При замовленні товару», використовує інший аккаунт для замовлення товару на інших умовах оплати ( «При отриманні»), щодо такого аккаунта також можуть бути встановлені умови оплати «При замовленні товару». Для визначення зв’язку аккаунта з особою, щодо якої встановлено умови оплати «При замовленні товару», достатнім є збіг частини реєстраційних даних або наявності у ТВІЙSezon інших відомостей, що дозволяють віднести аккаунт до відповідної особи.
  Покупець має право звернутися в Службу підтримки з проханням надання можливості використання способу оплати «при отриманні». В такому випадку він зобов’язаний подати факти, які підтверджують, що він не вчиняв дії, зазначені в другому і третьому випадках. Рішення по заявці приймається ТВІЙSezon протягом п’яти робочих днів, після чого повідомляється Покупцю за допомогою відправки повідомлення на електронну пошту, вказану при подачі заявки.
  Зазначені положення не є проявом дискримінації і не спрямовані на обмеження прав, гарантованих законодавством України споживачам, а націлені на зниження збитків ТВІЙSezon від дій Покупців.
  • по-четверте, якщо на момент оформлення чергового замовлення у Покупця більш допустимої кількості товарів знаходяться в доставці без передоплати, тобто намір про придбання яких передано їм ТВІЙSezon і (або) які знаходяться в процесі доставки Покупцеві.
  ТВІЙSezon вправі в односторонньому порядку визначати для конкретного Покупця доступні йому способи оплати, скасовувати зроблені Покупцем замовлення в разі, якщо Покупець здійснив або був запідозрений ТВІЙSezon в скоєнні протиправних дій, спрямованих на заподіяння збитків (крадіжка, грабіж, розбій, шахрайство, підміна, умисне пошкодження майна та ін.).

Повернення товару та грошових коштів

 1. Покупець має право відмовитися від отриманого Товару та розірвати Договір купівлі-продажу протягом 14 календарних днів з дня отримання Товару, не рахуючи дня покупки, за винятком Товарів, які не підлягають обміну та поверненню відповідно до п. 7.2.4. цієї Угоди. Товар, що повертається, з усіма пломбами, ярликами повинен бути висланий Покупцем відділення кур’єрської служби «Нова Пошта» вказавши одержувача ТВІЙSezon , адреса доставки: м.Тернопіль, вул. Західна 2, відділення №3, із зазначенням номера телефону (098) 615-61-44, з вкладенням наступних документів: власноруч заповнену заяву про повернення товару. Відправлення товарів здійснюється за рахунок Покупця. Також Товар можна повернути кур’єром при отриманні нового замовлення.
 2. Повернення Товару належної якості:
  • Повернення Товару належної якості можливий у випадку, якщо товар не використовувався, збережено його товарний вид, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також збережений розрахунковий документ, виданий Покупцеві разом з проданим товаром.
  • При відмові Покупця від Товару згідно п.7.2.1. Продавець повертає йому вартість повернутого Товару, протягом 30 днів з дати надходження повернутого Товару на склад Продавця разом з заповненою Покупцем заявою на повернення. Повернення грошових коштів вартості Товару здійснюється виключно особі, зазначеній в замовленні на Товар. У разі, якщо Покупець в замовленні вказав невірні дані, Продавець залишає за собою право відмовити такому Покупцеві в поверненні коштів.
  • Якщо на момент звернення Покупця аналогічний товар відсутній у продажу у Продавця, Покупець має право відмовитися від виконання цієї Угоди і зажадати повернення сплаченої за вказаний Товар грошової суми. Продавець зобов’язаний повернути сплачену за повернутий товар грошову суму протягом 30 днів з дня повернення Товару.
  • Не підлягають поверненню, панчішно-шкарпеткові вироби, білизна натільна, парфюмерно-косметичні вироби, ювелірні вироби тощо (Відповідно до Додатку № 3 до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р М 172).
 3. Повернення Товару неналежної якості:
  • Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який несправний і не може забезпечити виконання своїх функціональних якостей. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну, або оформлення від заявлених в описі на Сайті не є ознакою неналежної якості Товару та / або неможливості використання його за призначенням.
  • Зовнішній вигляд і комплектність Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент доставки Товару.
  • Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються.
  • Якщо Покупцеві був переданий Товар неналежної якості та інше не було заздалегідь обумовлено Продавцем, Покупець має право скористатися положеннями ст. 8 «Права споживача у разі придбання ним товару неналежної якості» Закону України «Про захист прав споживачів».
  • Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 30 днів з дня пред’явлення відповідної вимоги (п. 4 ст. 12 Закону України «Про захист прав споживачів»).
 4. Товар (належної і неналежної якості) може бути повернутий кур’єру під час викупу наступного замовлення, за умови, що річ, яка підлягає поверненню була викуплена не раніше ніж 30 днів до поточної дати. Після оформлення повернення, клієнт отримує від кур’єрської служби смс-повідомлення, яке містить в тексті посилання на електронну квитанцію про повернення.
 5. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару поштовим, банківським переказом (через ПриватБанк), а також шляхом перерахування на банківську карту (карта повинна бути емітована на території України; валюта карти – гривня). Спосіб повинен бути зазначений у відповідному полі заяви на повернення Товару. Способи повернення коштів, сплачених за Товар неналежної якості, що реалізується Продавцями, відмінними від ТВІЙSezon, визначається такими Продавцями самостійно і вказуються на відповідних Сторінках Продавців.
 6. У разі оплати Замовлення способом, зазначеним в п. 6.4.2. Оферти, повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту, за допомогою якої було сплачено Товар.
 7. У разі оплати Покупцем митного збору, податку на додану вартість при замовленні на суму, яка перевищує 100 EUR в гривневому еквіваленті на дату перетину митного кордону України, дані платежі поверненню не підлягають.
 8. Гарантійний термін товарів, які продаються продавцем ТВІЙSezon, становить 30 днів з дати отримання товару, якщо інший термін не встановлено виробником в супровідних документах до товару.
 9. Продавець не відповідає за недоліки Товару, якщо вони виникли після його передачі Покупцеві внаслідок порушення Покупцем правил користування або зберігання товару, дій третіх осіб, або непереборної сили.

Відповідальність

 1. Продавець не несе відповідальності за шкоду, заподіяну Покупцеві внаслідок неналежного використання Товарів, придбаних в Інтернет-магазині.
 2. Продавець не несе відповідальності за зміст і функціонування зовнішніх сайтів.

Конфіденційність і захист інформації

 1. Персональні дані Користувача / Покупця обробляється відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».
 2. Особисті дані збираються виключно з метою дотримання вимог, що діють в сфері регулювання податкових відносин, відносин у сфері бухгалтерського обліку та відносин у сфері реклами. Термін зберігання і обробки персональних даних становить 5 років.
 3. При реєстрації на Сайті Користувач надає наступну інформацію: Прізвище, Ім’я, адреса електронної пошти, номер контактного телефону та пароль для доступу до Сайту.
 4. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на Сайті, Користувач погоджується на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг.
 5. Продавець використовує персональні дані Користувача / Покупця:
  • для реєстрації Користувача на Сайті;
  • для виконання своїх зобов’язань перед Користувачем / Покупцем;
  • для оцінки та аналізу роботи Сайту;
  • для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.
 6. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача / Покупця з його згоди. Користувач / Покупець має право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача / Покупця про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем / Покупцем.
 7. Продавець має право використовувати технологію «Cookies». «Cookies» не містять конфіденційну інформацію і не передаються третім особам.
 8. Продавець отримує інформацію про ip-адресу відвідувача Сайту www.tvijsezon.com. Дана інформація не використовується для встановлення особистості відвідувача.
 9. Продавець не несе відповідальності за відомості, надані Користувачем / Покупцем на Сайті в загальнодоступній формі.
 10. Продавець має право здійснювати записи телефонних розмов з Користувачем / Покупцем. При цьому Продавець зобов’язується: запобігати спробам несанкціонованого доступу до інформації, отриманої в ході телефонних переговорів, і / або передачу її третім особам, які не мають безпосереднього відношення до виконання Замовлень, відповідно до Закону України від 02.10.1992 року № 2657-XII «Про інформації».

Термін дії Публічної оферти

Справжня Публічна оферта вступає в силу з моменту його акцепту Відвідувачем Сайту / Покупцем, і діє до моменту відкликання акцепту Публічної оферти.

Додаткові умови

 1. Послуги, що надаються Інтернет-магазином, можуть бути тимчасово частково або повністю недоступні унаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи з попереднім повідомленням Покупців або без такого.
 2. До відносин між Користувачем / Покупцем і Продавцем застосовуються положення законодавства України.
 3. У разі виникнення питань і претензій з боку Користувача / Покупця він може звернутися до Продавця по телефону або іншим доступним способом. Всі суперечки сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів, у разі недосягнення угоди суперечка буде передана на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.
 4. Визнання судом недійсності будь-якого положення цієї Угоди не тягне за собою недійсність інших положень.
 5. У разі оплати Замовлення способом, зазначеним в п. 6.4.2. Оферти, можливо списання додаткової комісії банком-емітентом.